«Світлиця на горищі»

Фото / Пресса

Проект «Світлиця на горищі» (1989-2000 рр) поєднав радість живого спілкування і  захоплення від безпосереднього сприйняття  мистецтва відомих акторів, музикантів, поетів, композиторів.

Тут, в привітній і затишній «Світлиці», проведено понад 80 творчих зустрічей з відомими митцями, такими як народні артисти Росії Василь Лановий, Юрій Нікулін, Віталій Соломін, Микола Караченцов, народними артистами України Адою Роговцевою, Олександром Білашом, Миколою Мозговим, Таїсією Повалій, Юрієм Рибчинським, Ані Лорак, Павлом Зібровим, Анатолієм Хостікоєвим, Віктором Павліком, Анатолієм Матвійчуком, Оксаною Білозір та багатьма іншими.
Ці камерні вечори активно висвітлювала українська преса. Ось деякі фрагменти з різних статей.

Газета «КИЇВСЬКИЙ ВІСНИК» № 139 від 16 грудня 1997 року
Тетяна Кроп

 

Працівникам столичного управління внутрішніх справ дуже пощастило. Погодьтесь, далеко не в усіх відомствах, закладах чи організаціях люди мають можливість щомісячно ось так просто зустрічатися із знаменитостями. А їм вже 8 років таку можливість надає начальник клубу Столичного ГУВС – відомий український композитор, актор, співак, заслужений діяч мистецтв України Олександр Жилінський, який і проводить вечори під назвою «Світлиця на горищі».

Тут можна у невимушеній обстановці пригоститися чашкою кави або чаю із солодощами,  зустрітися з цікавим співрозмовником.  А гостями затишного невеличкого приміщення «Світлиці» на Володимирській, 15  були Таїсія Повалій, Юрій Рибчинський, Віктор Павлик, Генадій Татарченко та багато інших відомих митців.

Я побувала на одному з вечорів. На цей раз до «Світлиці» завітала молода київська співачка, переможниця «Слав’янського базару-96», Самая-Т. Перед тим, як розповісти про зустріч, зазначу, що особисто я отримала неймовірне задоволення від «Світлиці»!

Газета «НАРОДНА АРМІЯ» 24 листопада 1999 року